2024 KATALOĞU

Genleşme Derz Profili Hakkında

Onay profil olarak özel geliştirilmiş dolgudan oluşan yan kenarları alüminyum veya paslanmaz çelikten oluşturulan Genleşme derzleri olarak geliştirilmiş olup, özel proses teknikleriyle üretimi yapıldığı için imalat ortamında kürlendiğinden Genleşme derzlerinin son hali yüksek kalitededir ve bütünlük teşkil eder. Asitler, yağlar ve kuvvetli temizlik malzemelerine karşı dayanıklılığı yüksektir.


Alışveriş Arabaları Alışveriş Arabaları Yayalarda Takılma Hissi Vermez Alışveriş Arabaları
Alışveriş Arabaları Yayalarda Takılma Hissi Vermez


Profillerin yüzeyi kaplamalı olduğu için zemin kaplamalar ile dekoratif olarak daha iyi görüntü sergiler. Bütünlük teşkil eder. Asitler, yağlar ve kuvvetli temizlik malzemelerine karşı dayanıklılığı yüksektir.


3 ton ağırlığa kadar lastik tekerlekli forkliftler üzerinden geçer 3 ton ağırlığa kadar lastik tekerlekli forkliftler üzerinden geçer Takılma, Kayma riski yok Takılma, Kayma riski yok
3 ton ağırlığa kadar lastik tekerlekli forkliftler üzerinden geçer Takılma, Kayma riski yok


Bu genleşme derzleri insan trafiğinin yoğun olduğu Havaalanları, Avm&Plaza , Hastane'ler, Otel, Konut & Residense'larda kullanılır. Bu profiller fayans, granit, duvar karoları ve mermerlerin üzerinde uygulanan basınçları, sıcak'tan, soğuk tan genleşmeye ve büzülmeye maruz kaldıklarından, kullanılan kaplamarda çatlamalar ve kırılmalar meydana gelmektedir bu nedenle her 16 m² de uygulanan bu profiller genleşme ve daralma hareketlerini emer, ayrıca yüksek dekoratif bir değer sağlar. Bu ürün paslamaz çelik (1.4301 kalite) , mill finish veya naturel eloksallı alüminyum(istenilen renklerde şiparise bağlı olarak üretilmektedir) Pirinç olarak mevcuttur.
Neden Genleşme Derzi?